مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

سرور HPE ProLiant DL20 Gen10  یک سرور تک سوکتی اینتل زئون E-2100 است. ما می خواهیم ویژگی های این سرور را بیان کنیم. اگر چه بیشتر سرورها در حال حاضر دو سوکتی، و دارای مموری بالا و هسته های زیاد هستند، اما نیاز به سرورهای کوچک هم هنوز هست. در این رنج می توان به کاربردهای میزبانی و EDA اشاره کرد.

در این سگمنت، پروسسور سری اینتل زئون E3-2100 به عنوان پادشاه بازار با ۴ هسته و سرعت کلاک بالا است. اما اینتل حالا تعداد هسته های بیشتری را عرضه می کند.

می توانید در نوشته های دیگر در مورد نسل های سی پی یو بیشتر ببینید.

HPE در DL20 GEN 10 نشان می دهد که این سیستم چقدر خوب بازار را پوشش می دهد. در این نوشته ما نگاهی به سخت افزار HPE ProLiant DL20 Gen10 می کنیم. نگاهی هم به مدیریت آن کرده و مشخصه های آن را بازگو می کنیم.  پس از آن روی عملکرد و توان مصرف آن تمرکز و نظر نهایی خود را بیان می کنیم.

مروری بر سخت افزار HPE ProLiant DL20 Gen10

ابتدا ما نگاهی به بیرون شاسی HPE ProLiant DL20 Gen10 می کنیم. این سیستم یک سرور ۱U است. تمرکز ان روی استفاده از اینتل زئون E-2100 است که هزینه را کم می کند. این پلتفرم کوچک و منعطف است. ما در این بخش می خواهیم تا سخت افزار این سرور را ارزیابی کنیم.

در جلوی سرور، ما ۶ بی درایو ۲.۵ اینچی SFF داریم. بی های بالایی در سمت چپ برای درایوهای نوری اختیاری هستند.  HPE هم چنین ورژن دیگری از شاسی ها با بی درایو های ۳.۵ اینچی LFF دارد.

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

در داخل سرور، دیاگرامی از قطعه های اصلی سرور وجود دارد. شما حتی می توانید بی درایوهای SFF و LFF را ببینید. در مقایسه با راه حل های وایت باکس، HPE خیلی خوب لیبل زده شده است. این کار تعمیر و نگه داری را خیلی آسان تر می کند و در زمان های مختلف می توان با این لیبل ها به یک راه ساده تر برای تعمیر قطعه ها و رفع مشکل آن ها حتی از راه دور رسید.

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

 

پشت واحد دارای چند ویژگی کلیدی است. یک پورت مدیریت ILO در سمت چپ آن قرار دارد. پورت های دیگری مانند پورت VGA،  پورت سریال COM، دو پورت USB 3.0 برای دسترسی به کارت KVM نیز وجود دارند.

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

دو کارت شبکه ی ۱GBE که برای بسیاری از کاربردهای وب سرور وجود دارند. که می توانند استفاده شوند. این طراحی ساده در مقایسه با بسیاری از وایت باکس ها بهبود در عملکرد را به دنبال دارد.

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

این سیستم یک منبع تغذیه ی ساده دارد. یک واحد ۲۹۰ واتی در سیستم استفاده شده است. منبع تغذیه در این سیستم ۸۰ PLUS SILVER RATED می باشد. اما بسیاری از سرورهای ۱U دیگر در حال حاضر از منبع تغذیه ی گلد استفاده می کنند. توان تحویلی می تواند بین ۳۰ تا ۲۹۰ وات باشد. می توان منتظر بهبود در منبع تغذیه در نسل های بعدی HPE هم بود.

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

با نگاهی به داخل سرور خواهیم دید که تعدادی از بخش ها در آن اهمیت بیشتری دارند.

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

مهم ترین این بخش ها سی پی یو و حافظه هستند. سیستم یک فن ۱U و یک سینک حرارتی روی سی پی یو دارد. سی پی یوهای زیادی برای HPE ProLiant DL20 Gen10 وجود دارد. چهار اسلات DIMM  هم وجود دارد. مموری ها  DDR4 با سرعت ۲۶۶۶  هستند که تا۱۶ گیگابایت ظرفیت دارند. البته باید بگوییم که در آینده ی نزدیک ظرفیت حافظه ی آن به ۳۲ گیگابایت در هر DIMM می رسد. اینتل گفته است که ظرفیت زئون E-2100 از ۶۴ گیگ در حال حاضر به ۱۲۸ گیگ در زمانی که فریم ورها و DIMM موجود باشند خواهد رسید.

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

تصویرها بیان گر جنبه ی دیگر سیستم که فن ها هستند هم می باشد که بر اساس استانداردها در این زمینه طراحی شده اند.

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

می توانید ILO BMC و مموری آن را بالای هدر PCIE ببینید. اگر هنوز این مطلب را چک نکرده اید می توانید به نوشته های دیگر ما در این مورد مراجعه کنید.

سرور تست با یک پورت شبکه مجهز شده است که روی یک PCB جدا قرار دارد و دو اسلات دارد. دیگر سیستم ها دارای m.2 روی برد و پورت های مدیریت استاندارد هستند.

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

در سیستم و در قابلیت های سیستم کمبودهایی برای کاهش قیمت و برای رسیدن به هزینه ی مورد انتظار مشتری ها در نظر گرفته شده است. مشتری های کمی هستند که خواهان پرداخت ۲۵۰۰ دلار برای یک سرور که سی پی یوی ۳۰۰ دلاری و مموری ۲۰۰ دلاری دارد باشند. این جا در ادامه پیکربندی این سیستم و نتایج بنچمارک ها ارائه می شود.

مدیریت HPE ProLiant DL20 Gen10

مدیریت ILO برای سیستم ها برای نسل های مختلفی از سرورها استفاده شده است. سرورهای مدرن برای استفاده در دیتا سنتر ها ساخته شده و به ندرت مورد بازدید قرار می گیرد و به جز در مواقع خرابی مورد بازدید قرار نمی گیرند. LIO 5 اجازه ی کارهای مدیریتی را در ادیت بایاس و فریم ورها ها فراهم می کند. و این مدیریت امکان ادیت بایاس و تنظیمات سخت افزارها، تنظیم مرتبه ی بوت، ونیز روشن و خاموش کردن سرور و موارد دیگر را فراهم می کند.

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

مشخصه های HPE ILO 5 و ویژگی های ILO که به شما امکان داشتن یک  مدیریت مناسب را می دهد در زیر آورده شده است:

 • تایید: Directory integration, Kerberos with Two-Factor authentication, CAC Smartcard Authentication
 • ریموت کنسول: VIRTUAL KVM، REPLAY، share, Text Console, Virtual Serial Port record playback
 • ابزار رسانه ای: DVD، فایل ایمیج مانند ایزو یا img، یو اس پی
 • توان سیستم: گزارش های مرتبط با توان مصرفی سیستم ، و در بعضی سیسم ها امکان پوشش گرمایی
 • قابلیت مدیریت مقیاس پذیر: پشتیبانی از به روز رسانی فریم ورها و سخت افزارها، کنترل توان مصرفی سرور، استفاده از ابزار چند رسانه ای و نمونه های دیگر
 • به علاوه ی مواردی مانند: هشدار ایمیل، پشتیبانی از رمز امن در HPE SMART ARRAY، لاگین از راه دور

می توانید در لینک http://www.hpe.com/info/ilo جزئیات بیشتری را در مورد نحوه ی مدیریت در این ابزار ببینید.

بدون مدیریت ILO  نمی توان به اداره ی پیکربندی ها به طور اساسی دست یافت. با این استاندارد می توان به ویژگی های مدیریتی و مدیریت مقیاس پذیر دست یافت. هر سروری که به آزمایشگاه STH وارد می شود با لایسنس برای سازوکارهای پیشرفته ی ILO می تواند مورد استفاده قرار داد.

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

شاید مشخصه هایی که برای خریداران سیستم های HPE ProLiant DL20  بسیار مهم هستند سازگاری و توانایی مدیریت IKVM می باشد که امکان دسترسی از راه دور به پایانه را می دهد. بدون لایسنس پیشرفته ی ILO، این  امکان در سیستم   HPE ProLiant DL20 برای استفاده ی شما وجود ندارد. اما به جای آن شما می توانید از IKVM در زمان نصب بایاس و POST استفاده کنید، اما نه در زمانی که سرور برای سیستم عامل بوت می شود.

HPE برای ما واحدی با لایسنس ودیریت پیشرفته ی ILO نفرستاد و ما برای حدود ۳۰ دقیقه زمان برای خرید آن برای سرور وقت گذاشتیم. HPE این مشخصه ی KVM را به خصوص برای وایت باکس ها رایگان در اختیار کاربر قرار میدهد. هزینه ی لازم برای فزاهم نمودن این ابزار می تواند بار بیشتری بر دوش خریدار باشد.

HPE هزینه ی استانداردی برای مدیریت پیشرفته ی ILO دارد. مدیریت HPE برای اداره ی کلاسترهای بزرگی از سرورها و افزایش قابلیت خودکار سازی آن ها و داده های موجود طراحی شده است. برای سیستم ما این هزینه کمی نسبت به هزینه ی سی پی یوها زیاد است. اگرچه HPE ILO 5  برای سیستم بیش از یک سرور وایت باکس ارزان به درد می خورد. این ابزار دارای ریشه ای سیلیکونی است که برای سخت افزار BMC و سخت افزار امنیتی نیاز است می باشد. این مدیریت برای تعداد زیاد سرور به خوبی برای کارهای متفاوت جواب می دهد. و برای سرور مورد نظر ما هم مناسب است.

برای استفاده در محیط های کوچک تر،  از ۱ تا ۱۰ سرور، اغلب کاربران و اداره کنندگان این سیستم ها به دنبال IKVM هستند. زیرا که در زمان داشتن بودجه ی کم شاید برای آن ها فراهم نمودن لایسنس و استفاده از مدیریت پیشرفته ی ILO 5 می تواند هزینه ی بیشتری برای HPE ProLiant DL20 داشته باشد.

HPE ILO 5 دارای مشخصه های خوب و بسیار عالی است. می توانید این ویژگی ها را ببینید که چه طور برای استفاده وبرای مدیریت در کلاسترهای بزرگی از سرورها مناسب هستند. این مشخصه ها چیزهایی هستند که عرضه کنندگان های وایت باکس ها و حتی سرورهای بزرگ هم، از آن برخوردار نیستند.

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

هم چنین یک فاکتور خوب و مناسب برای رابط مدیریت دما است. در این جا مشخصه های گراف سه بعدی دما را که برای تشخیص نقاط دارای دمای بالا در سرور کمک می کند به راحتی می توان مورد استفاده قرار داد.

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

HPE می تواند نقشه ی دما را هم نشان دهد. سیستم این نقشه های دو بعدی را برای مانیتور دما مورد استفاده قرار می دهد. تعداد کمی سیستم را می توان یافت که مانند این سیستم ها دارای گراف دمای سه بعدی هستند.

HPE ILO 5 دارای مشخصه های عالی دیگری هم برای تعداد زیاد سرورها هست. در این سیستم حتی می توان ورژن سخت افزار را برای سیستم به طور کامل نشان می دهد. این امر به ما این امکان را به خوبی می دهد تا به سادگی بدانیم در یک کلاستر کدام سرور نیاز به آپدیت دارد. در کنار آن راه ساده ای هم برای آپدیت آن ها با رابط در HPE وجود دارد.

شاید شما توقع داشته باشید تا HPE ILO 5 مشخصه های استانداردی را برای لاگین سیستم مهیا کند.

ویژگی پیشرفته ی دیگر در این سیستم برای  پشتیبانی از دور HPE  است که امکان پشتیبانی از سیستم در زمان خرابی سخت افزار و نیز جایگزینی آن را می دهد. این ویژگی در وایت باکس ها وجود ندارد و تنها دارندگان سرورهای بزرگ ان را دارند.

در کل، ما HPE ILO 5 را بیشتر دوست داریم. اگر سازوکار IKVM در سرور وجود داشت، یا اگر یک اپگرید محسوب و هزینه ای ۲۰ دلازی داشت، در هر صورت این بهتر از استفاده از وایت باکس است. به طور حتم ILO  پیشرفته چیزی بیش از استاندارد های کنترل از راه دور را مهیا کرده است. البته باید بگوییم برای این سیستم استفاده از سیستم مدیریت پیشرفته ی ILO گران است.

ما در ادامه به تست HPE ProLiant DL20 Gen10 و بیان توپولوژی آن پرداخته و پس از آن مصرفتوان و نظر نهایی خود را می گوییم.

تست HPE ProLiant DL20 Gen10

پیکر بندی تست ما به دنبال می اید:

 • سرور: HPE ProLiant DL20 Gen10 با یک منبع تغذیه
 • سی پی یو: اینتل زئون E-2136 6 هسته ای ۱۲ نخ
 • رم: یک رم ۸ گیگی DDR4-2666 و ۴ رم ۱۶ گیگی ECC UDIMM
 • درایو: ۱ ترابایت هارد درایو و درایو SSD با ظرفیت ۹۶۰ گیگبایت
 • کارت شبکه: مدیریت پیشرفته ی HPE ILO

تمام  تست های ما در این سیستم با استفاده از ۴ مموری ۱۶ گیگابیتی DDR4 صورت گرفته است. برای توان مصرفی، ما از اینتل زئون E-2136 با یک ماژول رم ۸ گیگی DDR4-2666 استفاده کرده ایم. در ادامه ما به توپولوژی سیستم HPE ProLiant DL20 Gen10 نگاهی می کنیم.

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

توپولوژی HPE ProLiant DL20 Gen10

ما بر این باور هستیم که سیستم با توپولوژی چند تراشه ای در آینده موجود خواهد بود. خوشبختانه سیستم HPE ProLiant DL20 Gen10 با اینتل زئون E-2100 توپولوژی ساده ای دارد.

می توان دیدی که HPE ProLiant DL20 Gen10 به خوبی با یک سی پی یو کار می کند. این بدان معنی است که اسلات های دیوایس ها و PCIE در توپولوژی وجود ندارند. در سیستم HPE ProLiant DL20 Gen10 هر مشخصه ای با یک سی پی یو می تواند وجود داشته باشد.

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

در ادامه ما نگاهی به عملکرد سرور قبل از بررسی توان آن می اندازیم.

عملکرد HPE ProLiant DL20 Gen10

در STH، ما رنج گسترده ای از بررسی ها برای ارزیابی عملکرد برای پیکربندی های مختلف داریم. با اجرای تست استاندارد که برای سیستم میزان بالایی داده را تولید می کند، ما در این جا به بیان تست ها و نتایج آن ها خواهیم پرداخت.

بنچمارک کامپایل کرنل python Linux 4.4.2

این بنچمارک برای STH بسیار مهم و توسط بسیاری از افراد مورد تقاضا بوده است. ما به سادگی با استفاده از یک فایل استاندارد پیکربندی که مربوط به کرنل لینوکس ۲/۴/۴ است به بررسی سیستم می پردازیم. این فایل استاندارد از سایت kernel.org اخذ شده است. ما به بیان نتیجه های به دست آمده بر حسب تعداد کامپایل در سیستم خواهیم پرداخت تا مطالعه ی آن را راحت کنیم. نتایج در نمودار زیر قابل مشاهده است:

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

می توان دید که در سرور INTEL XEON E-2100 فرکانس توربو در بسیاری از SKU های شش هسته ای شبیه هم است. در این بخش ما به تاکید روی Core i3-8000 اینتل خواهیم پرداخت که گزینه ای برای هزینه ی کمتر در پیکربندی سیستم سرور پورلیانت DL20 می باشد.

عملکرد c.ray 1.1

برای مدت ها است که ما از تست c.ray برای بررسی عملکرد استفاده کرده ایم. این بنچمارک برای تست سی پی یوها بسیار متداول است و برای نشان دادن تفاوت ورک لودهای چند نخی مختلف می باشد. ما به دنبال استفاده از نتایج در فراهم نمودن یک تست می باشیم. می توانید نتایج تست به دست آمده در این بنچمارک را در زیر ببینید:

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

ما در این مودار طرحی میبینیم که دارای تفاوت زیاد در عملکرد سی پی یوهای ۶ هسته ای-۱۲ نخی و ۴ هسته ای- ۴ نخی می باشد.

عملکرد فشرده سازی ۷-zip

۷-zip به طور گسترده ای در برنامه های فشرده سازی و باز کردن در پلتفرم های مختلف استفاده می شود. شما می توانید نتایج برنامه ی فشرده سازی را در زیر می توانید ببینید:

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

در فشرده سازی ما باز می بینیم که اینتل زئون E-2136 و پروسسورهای بالاتر دارای عملکرد بسیار خوبی هستند. اگر در این زمینه به دنبال داده ی بیشتری هستید می توانید به نوشته های دیگر ما زمینه پروسسورهای Intel Xeon E3-1200/1500 Xeon Scalable, Xeon D, Atom C2000/ C3000 مراجعه کنید.

عملکرد OpenSSL

پروتکل OpenSSL به عملکرد سی پی یوها با توجه به استاندارد مربوط به ارتباط امن بین سرورها دارای اهمیت در بازار محصولات می باشد. نتایج تست را در زیر برای شما نشان داده ایم:

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

نتایج بررسی عملکرد در این پروتکل هم در نمودار شکل زیر قابل مشاهده است:

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

با حرکت از اینتل Core i3-8100 به اینتل زئون DL20 می توان به بهبود دو برابری رسید. برای سرور مورد نظر ما در این جا، این تست دارای اهمیت زیادی است که به وبسایت ها مربوط می شود. شما باید بین عملکرد و هزینه در این سیستم ها تصمیم بگیرید.

بنچمارک CHESS

Chess یک تست مهم برای تست سیستم ها برای پی بردن به سطح عملکرد پروسسور ها است. با اجرای تست، نتایج به دست آمده را در نمودار زیر می توانید مشاهده کنید:

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

سرعت بیشتر کلاک و چند نخی بودن در این جا بازده را بالا می برد. ما در این جا باید بگوییم که اگر نیازی به پشتیبانی ویدئو برای نمایشگر ندارید، اینتل زئون E-2136 می تواند گزینه ی مناسبی برای شما در این نسل باشد.

GROMACS STH Small AVX2 Enabled

ما یک شبیه سازی ماژول GROMACS کوچک داریم که قبلا آن را در بنچمارک لینوکس برای تک سوکت و سیستم های دو سوکتی استفاده کرده ایم. ما یک تست کوچک برای ماشین های سازکار با سوکت های تک و دوگانه را مورد استفاده قرار دادیم. در این بنچمارک ما برای تست GROMACS از اکستنشن های AVX – ۵۱۲  و AVX2 استفاده کرده است.

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

به دلیل سرعت کلاک بالا، سری زئون E-2100 می توانند با تعدادی از اینتل زئون سیلورها رقابت کنند.  اگر شما به دنبال AVX-512 برای سی پی یوی اینتل هستید، ما به شما توصیه ی زئون D-2100 را می کنیم که دارای پورت دوگانه ی FMA AVX-512 که در مدل های بالاتر زئون گلد ۶۱۰۰ و پلاتینوم ها نیز هست می باشد. اما بر حسب عملکرد سی پی یو، اینتل زئون E-2100 6 هسته ای خیلی عالی است.  هم چنین اینتل Core i3-3000 هم در مقایسه با نسل های قبلی ۲ هسته ای-۴ نخی و ۴ هسته ای-۴ نخی خیلی خوب است

به طور معمول در مرور و بازبینی خود، ما روی عملکرد شبکه و ذخیره ی داده تمرکز می کنیم. سیستم HPE ProLiant DL20 Gen10 از شبکه ی ۱GBE دوگانه استفاده می کند. هم چنین از منبع ذخیره ی SATA III با یک اسلات M.2 NVME استفاده می کند.

در آخرین بخش از مرور خود بر HPE ProLiant DL20 Gen10 ما به بررسی توان مصرفی آن می پردازیم. و نظر نهایی خود در مورد پلتفرم را بیان می کنیم.

توان مصرفی HPE ProLiant DL20 Gen10

سیستم پورلیانت ما در این پلتفرم  از منابع تغذیه با توانایی های بالا در خواندن میزان توان مصرفی می باشد. ما سیستم را در تست های خود با اندازه گیری توان مصرفی آن بررسی کردیم. نتایجی که برای ما در این تست ها به دست امد را می توان به نحو زیر بیان کرد:

 • Idle: 36.1 وات
 • بار سی پی یو STH هقتاد درصد: ۸۹.۷ وات
 • بار ۱۰۰ درصد: ۱۲۳ وات
 • حداکثر توان ضبط شده: ۱۴۶ وات

به طور معمول این سرورها در حالت IDLE برای مدتی طولانی قرار دارند. اگر می خواهید این سرور برای میزبانی وب استفاده شود، این سرورها توان کمتری را مصرف می کنند که به طور معمول دارای مصرف توان بین ۳۶ وات و ۸۹ وات خواهد بود.

برای بسیاری از کاربردها در شعبه های اداره ها، این توان مصرفی چیزی نیست که به راحتی با منبع تغذیه ی ۱۲۰ ولتی و ۱ آمپری فراهم می شود که برای مصرف سیستم مناسب است. مگر این که شما بخواهید از سیستم با تمام ظرفیت استفاده کنید که به منبع تغذیه ی ۸۰Plus سیلور و یا گلد نیاز دارید.

STH Server Spider: HPE ProLiant ML350 Gen10

در نیمه ی دوم ۲۰۱۸ ما STH spider server را به عنوان مرجعی برای جایی که هر سیستم مرتبط با سرور قرار می گیرد معرفی کردیم. هدف ما در این بخش فراهم کردن یک طرح تصویری از انواع پارامترها که سرور ما با پیکربندی خود مورد هدف قرار داده است می باشد.

مروری بر سرور کوچک HPE ProLiant DL20 Gen10

سرور HPE ProLiant DL20 یک فرم فاکتور فشرده است که اجازه ی پیکربندی فشرده را می دهد اما امکان استفاده از ذخیره ی داده ی بالا، شبکه و یا کارت های اضافه را مهیا نمی کند.

سخن پایانی

در کل می توان گفت که HPE ProLiant DL20 به خوبی آن چه باید کار می کند. این یکی از بهترین سیستم های اینتل زئون تک سوکتی می باشد که در این نسل عرضه شده است. طراحی مکانیکی آن خیلی خوب است و تیم مدیریت محصول کار بزرگی در طراحی ان کرده است. این سیستم منعطف و به راحتی قابل سرویس کردن است. در این جا ما سه نکته که HPE باید در نسل های بعدی به آن ها توجه کند را ذکر کرده ایم:

 • پیشنهاد IKVM در این کلاس در حالی که مدیریت پیشرفته ی پیشرفته ی ILO حفظ می شوند که می تواند به برتری وایت باکس از بعضی جهات برداشته شود.
 • ساخت منابع تغذیه ی گلد ۸۰-Plus و یا منابع تغذیه ی بهتر استاندارد که به هزینه ی کمتری منجر شود. ما خوشحال می شویم که HPE به بازده ی توان مصرفی در این سیستم ها توجه بیشتری کند.
 • استفاده از یک طراحی مادربرد با ۱-۲ M.2 و یک پورت استاندارد مدیریت مخصوص با استفاده از یک ریزر اضافی برای اختیاری کردن مشخصه های سیستم. ما اصرار داریم که شما هم در این جا با پیکربندی هایی کار خود را شروع کنید که با یک کارت شبکه ی مخصوص و کارت ۲ در سیستم همراه باشد.

این لیست کوتاهی از بهبودهای مورد نیاز در سیستم بود. البته اشتباه برداشت نکنید، این سرور یکی از بهترین سرورهای عالی در اندازه و عملکرد است. این سیستم دارای سفارشی سازی، مشخصه های مناسب، قابلیت سرویس دهی، امنیت و موارد دیگری است که آن را میان در اولین انتخاب ها قرار می دهد. ما سرورهای اینتل زئون E-2100 دیگری هم داریم که مورد بازبینی قرار گرفته است اما در این جا به بررسی این پیکربندی پرداختیم.

منبع: servethehome

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *