سرورهای ایستاده یا Tower اچ پی دارای ابعاد جمع و جوری هستند و مانند کیس های کامپیوتری سنتی به نظر می رسند که روی میز شما قرار می گیرند. جدا از جنبه کنترل، سرورهای موجود در سایت برای بسیاری از کاربران یک راه حل مقرون به صرفه تر می باشد.
بهترین سرورهای ایستاده اچ پی که در سال 2020 می توانید خریداری کنید!

در مقاله امروز کیهان سرور قصد داریم بهترین سرورهای ایستاده اچ پی که در سال 2020 می توانید خریداری کنید! را به شما معرفی کنیم. سرورهای ابری سرورهای فیزیکی را به پس زمینه سوق می دهند. گرچه سرورهای ابری راحتی هاستینگ با مدیریت ارزان قیمت را ارائه می دهند اما برای همه اینگونه نیست. بسته به نیاز کسب و کاری که دارید، ممکن است شما بخواهید سرورهایی را در سایت خود داشته باشید تا کنترل مطلقی روی منابع داشته باشید.

اینجاست که سرورهای ایستاده اچ پی ظاهر می شوند. سرورهای ایستاده یا Tower اچ پی دارای ابعاد جمع و جوری هستند و مانند کیس های کامپیوتری سنتی به نظر می رسند که روی میز شما قرار می گیرند. جدا از جنبه کنترل، سرورهای موجود در سایت برای بسیاری از کاربران یک راه حل مقرون به صرفه تر می باشد. در این مقاله ما بهترین سرورهای ایستاده اچ پی را به شما معرفی خواهیم کرد که به راحتی قابل تنظیم هستند و در کانفیگ های مختلفی عرضه می شوند و ارزش خوبی نسبت به پولی که صرف می کنید را ارائه می دهند.

HPE 870208-001 ProLiant MicroServer

یک سرور ایستاده با قابلیت های رده پایین

اگر به دنبال سرور ایستاده HP برای یک دفتر کاری کوچک یا برای منزل و یا کسب و کار کوچک خود هستید یک سرور کم حجم رده پایین و مقرون به صرفه مانند HPE 870208-001 ProLiant MicroServer تمام نیازهای شما را بر طرف می کند. میکروسرور HPE 870208-001 ProLiant به پردازنده دو هسته ای  AMD Opteron X3216  مجهز شده است که سرعت 1.60 گیگاهرتز به همراه 8 گیگابایت رم و 1 ترابایت هارددیسک را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید رم و هارددیسک را با استفاده از اسلات های خالی توسعه دهید.

  • مزایا – سرور ایستاده اچ پی با قابلیت های رده پایین، عملکرد بهینه، قابلیت ارتقاء

یک سرور ایستاده با قابلیت های رده پایین

HPE ProLiant ML30

سرور ایستاده اچ پی کلاس سازمانی

HPE ProLiant ML30 یک سرور قابل اعتماد کلاس سازمانی است که به راحتی می تواند نیاز و بودجه شما را تحت پوشش قرار دهد. HPE ProLiant ML30 یک سرور قدرتمند است که برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط و شعب دفاتر از راه دور طراحی شده است تا راه حل های اولیه و هیبرید ابری را اجرا کند. HPE ProLiant ML30 به یک پردانزده چهار هسته ای Intel Xeon E-2124، 32 گیگابایت رم و 4 ترابایت هارددیسک مجهز شده است. همچنین آداپتور شبکه اترنت دو پورت 332i 1Gb را هم در اختیار شما قرار می دهد.

  • مزایا – سرور مقرون به صرفه HP، عملکرد عالی نسبت به قیمت، قابل کنترب با کنترلر های SAS

سرور ایستاده اچ پی کلاس سازمانی

HPE ProLiant ML110 G10

سرور اچ پی نسل 10 ایستاده

اگر به دنبال یک سرور ایستاده با قابلیت اطمینان و کارایی کلاس سازمانی هستید که ارزشی استثنایی را برای پاسخگویی به نیازهای تجاری شما فراهم آورد HPE ProLiant ML110 G10 بهترین سروری است که در سال 2020 می توانید خریداری کنید چونکه دارای قیمت مقرون به صرفه ای است و برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط طراحی شده است. HPE ProLiant ML110 G10 در کانفیگ های متعددی موجود است. یک مدل خاص آن از پردازنده 8 هسته ای اینتل زئون سیلور و 16 گیگابایت رم استفاده می کند. برای ذخیره سازی انبوه باید هارددیسک را به طور جداگانه خریداری کنید.

  • مزایا – سرور ایستاده سطح متوسط سازمانی؛ پردازنده قدرتمند زئون اینتل، ارتقاء ساده

سرور اچ پی نسل 10 ایستاده

HPE ProLiant ML350 Gen10 4U

سرور اچ پی نسل 10 ایستاده

HPE ProLiant ML350 Gen10 4U جزو سرورهای ایستاده اچ پی نسل 10 محسوب می شود. این سرور قوی برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط و شعب از راه دور مناسب است که به یک سرور ایستاده نسل 10 ایمن، با عملکرد بهینه، قابلیت توسعه و قابل اطمینان نیاز دارند. HPE ProLiant ML350 Gen10 4U از پردازنده 8 هسته ای Intel Xeon Solver 4110، 16 گیگابایت رم و کنترلر 12 Gb/s SAS استفاده می کند. این سرور از کیج های 2.5 اینچی با قابلیت تعویض Hot-Swap پشتیبانی می کند اما بدون هارد عرضه می شود.

  • مزایا – سرور ایستاده سطح سازمانی قوی، عملکرد عالی، قابل اعتماد و مطمئن، قابل ارتقاء

سرور اچ پی نسل 10 ایستاده

نتیجه گیری

سرورهای ایستاده اچ پی به گونه ای طراحی شده اند که عملکرد رده پایین را به صاحبان کسب و کارهای کوچک ارائه دهند. با این حال برخی از سرورهای ایستاده به گونه ای طراحی شده اند که عملکرد بالایی را بدون توجه به فرم فکتور کوچکی که دارند ارائه دهند. ما در این پست سرورهای استاده رده پایین و رده بالا را که توسط شرکت HP عرضه می شود را به شما معرفی کردیم تا بهتر بتوانید سرور مورد نظر خود را متناسب با نیازهایی که دارید انتخاب کنید.