هاردهای SSD برای کسب و کار – ۶ برابر کار سریعتر

هاردهای SSD برای کسب و کار – 6 برابر کار سریعتر

اگر بتوانید سریعتر کار کنید کسب و کار شما چقدر می تواند تولیدی داشته باشد؟ این سوال ما در آزمایشگاه Crucial Performance بود. در حالیکه ما به کرات گفته ایم که هاردهای SSD به طور قابل توجهی بهره وری را افزایش می دهد اما تا به حال به اینکه این بهره وری چقدر است اشاره ای نکرده ایم.

به طور کلی یافته ها نشان می دهد که به طور متوسط هاردهای SSD می توانند کارهای روزانه را ۶ برابر سریعتر از هاردهای مکانیکی انجام دهند. در اینجا شکست کامل هاردهای مکانیکی را می توانید مشاهده کنید.

هاردهای SSD برای کسب و کار – 6 برابر کار سریعتر

مقایسه هاردهای ماکنیکی با هاردهای درایو حالت جامد – کارهای روزانه

کار زمان بر حسب ثانیه برای هاردهای مکانیکی زمان بر حسب ثانیه برای هاردهای SSD افزایش
بوت شدن سیستم ۴۱.۲۲ ۱۸.۸۷ ۲x
بارگذاری گوگل کروم ۲۱.۲۲ ۳.۲۵ ۷x
بارگذاری ورد ۱۴.۲۵ ۱.۵۴ ۹x
بارگذاری پاورپوینت ۶.۸۱ ۰.۷۸ ۹x
بارگذاری اکسل ۶.۷۵ ۱.۰۰ ۷x
بارگذاری اوت لوک ۷.۹۱ ۱.۰۹ ۷x
کپی کردن یک فایل یک ترابایتی ۳۳.۹۷ ۷.۳۷ ۵x
میانگین افزایش ۶x

درایوهای حالت جامد می تواند سرعت سیستم شما را افزایش دهد. به جای اینکه منتظر بوت شدن و بارگذاری برنامه ها باشید می توانید کارهایتان را انجام دهید، مشتریان بیشتری را مدیریت کنید، سفارشات بیشتری را پیگیری کنید. شما می توانید کارهای روزانه خود را سریعتر و بدون تاخیر انجام دهید. با استفاده از هارد اس اس دی شما قادر خواهید بود که سریعتر حرکت کنید، خدمات به مشتریان بهتری را ارائه دهید و روی رقابت تمرکز کنید. برای اطلاع از مزایای هارد SSD مقاله قبلی ما را مطالعه بفرمایید.

انتظار همیشه ناخوشایند است، و اگر به طور مداوم در طول یک روز منتظر بمانید عملکرد شما محدود خواهد شد با سوئیچ از هارد مکانیکی به هارد SSD می توانید وقت و بهره وری خود را افزایش دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *