ورک استیشن لنوو مدل Lenovo ThinkStation D10

ورک استیشن لنوو مدل Lenovo ThinkStation D10

ورک استیشن لنوو مدل Lenovo ThinkStation D10

ورک استیشن لنوو مدل Lenovo ThinkStation D10 یک سیستم دو سوکته است که برای ورک لودهای گرافیک محور، داده محور طراحی شده است. ورک استیشن لنوو مدل Lenovo ThinkStation D10 در سال ۲۰۰۸ به بازار عرضه شد اما هنوز با استفاده از دو پردازنده زئون اینتل، حافظه DDR2، کد تصحیح خطا یا ECC و پشتیبانی از دو کارت گرافیک Nvidia Quadro عملکرد سطح سازمانی را ارائه می دهد.

  • این سیستم دارای گواهینامه ISV است که سازگاری سخت افزار با برنامه های نرم افزار صنعتی که برای طراحی، امور مالی، استخراج گاز و نفت استفاده می شوند را تضمین می کند.
  • یک دسته که به صورت ارگونومی طراحی شده است به انتقال و جابجایی سیستم در داخل دفتر کمک می کند.
  • اگر درمورد سیستم عامل این ورک استیشن سوالی داشته باشید باید بدانید که وراک استیشن D10 از ویندوزهای Windows Vista® ۳۲-Bit و Windows Vista® ۶۴-Bit و Windows® XP 32-Bit و Windows® XP 64-Bit و Red Hat® Enterprise Linux® WS 64-Bit پشتیبانی میکند.

ورک استیشن لنوو مدل Lenovo ThinkStation D10

عملکرد پردازنده های ThinkStation D10

ورک استیشن Lenovo ThinkStation D10 از چیپست ۵۴۰۰A اینتل و حداکثر دو پردازنده سری ۵۴۰۰ یا ۵۲۰۰ زئون اینتل پشتیبانی می کند. این سیستم انرژی خود را از یک منبع تغذیه ۱۰۰۰ واتی بدست می آورد.

ذخیره سازی Lenovo ThinkStation D10

D10 می تواند از حداکثر ۵ هارد SSD یا HDD ظرفیت بالای SAS یا SATA و قابلیت های داخلی رید پشتیبانی کند. شما میتوانید از گزینه های SATA 7200rpm: 160, 250, 500, 750GB و SAS 15K rpm: 73, 146, 300GB برای افزایش فضای ذخیره سازی استفاده کنید.

حافظه RAM در ورک استیشن لنوو مدل Lenovo ThinkStation D10

این سیستم از حداکثر ۶۴ گیگابایت حافظه DDR2 ارتقا داده شده با ماژول های حافظه موجود در ۸ اسلات پشتیبانی می کند. مهمترین حافظه ای که میتوانید در این ورک استیشن استفاده کنید PC2-5300 (667MHz) DDR2 Buffered می باشد. با ۸ اسلات ۶۴ گیگ حافظه را میتوانید در این ایستگاه کاری داشته باشید.

ورک استیشن لنوو مدل Lenovo ThinkStation D10

توسعه و بسط در Lenovo ThinkStation D10

به طور کلی ۷ اسلات توسعه PCI در مادربرد سیستم وجود دارد که شامل ۴ اسلات PCI Express برای پشتیبانی از رنجی از دستگاه های اکسترنال می باشد. این سیستم همچنین از ۶ اسلات USB، پورت های فایرویر و کانکتورهای صوتی آنالوگ و دیجیتال پشتیبانی می کند.

  • این سیستم یک گزینه عالی برای متخصصانی است که عملکرد بسیار خوب با قیمت مناسب را لازم دارند.
  • طراحی عالی این سیستم موجب کاهش قابل ملاحظه سطح صدا شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *