سر آغاز کیهان سرور

از سال ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۰
در ابتدا کسب و کارمان را با فروش سخت افزار سرور و کامپیوترهای استوک و آکبند در یک مکان ۲۰ متری، شروع نمودیم و تنها دو نفر بودیم که بعنوان فروشنده و کارشناس فعالیت داشتیم.

تحولی کوچک

از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۳
پس از دو سال فعالیت و تثبیت جایگاه کیهان سرور در بازار و افزایش مشتریان و با توجه به تقاضای بازار، در سال ۱۳۹۰ تصمیم به تغییر مکان گرفتیم و محل شرکت را به مکان بزرگتری انتقال دادیم. متعاقب آن نیازمند افراد متخصص بیشتری بودیم، لذا چند کارشناس شبکه و فروش استخدام کردیم

توسعه بیشتر و بازاریابی اینترنتی

از سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵
از سال ۱۳۹۳ احساس کردیم باید پا را فراتر گذاشته و خدمات کیهان سرور را هر چه بیشتر از پیش به کل کشور معرفی نماییم. لذا با توجه به رونق بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ از این طریق وارد عمل شدیم و مشتریان جدیدی که قالبا سازمانها و اداراتی از سراسر کشور بودند به مجموعه کیهان سرور پیوستند.

راه اندازی سایت

از سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۷
اواسط سال ۱۳۹۵ ایده راه اندازی سایت مجموعه کیهان سرور شکل گرفت که با هدف آموزش و فروش آنلاین وارد عمل شدیم. این امر باعث ایجاد تحولی دیگر در پیشرفت مجموعه کیهان سرور گردید. چرا که اینبار مشتریان ما تنها از طریق تبلیغات ما را نمی یافتند. بلکه افراد و سازمانها با مطالعه آموزش ها به ما اعتماد نموده و به کلوپ مشتریان جدید می پیوستند. گسترش سایت تا به امروز همچنان ادامه دارد و خواهد داشت. و بدون شک در آینده نه چندان دور مرجع کامل آموزشی در زمینه سرور و سخت افزار خواهیم بود…

با توجه به تنوع بالای سخت افزار در حوزه سرور و شبکه، از طرفی و تعدد مراکز فروش در بازار ایران از طرف دیگر، وجود یک مرکز فروش و پشتیبانی با تکیه بر تجربیات تخصصی، آموزش های کاربردی و تجهیزات اورجینال در جهت خرید، راه اندازی، نگهداری و تکریم مشتری در حوزه سرور و تجهیزات شبکه احساس میشد.

لذا تیم کیهان سرور با دیدگاهی جامع و مشتری مدار با نگاه به آینده در سال ۱۳۸۸ شروع به کار کرد. کیهان سرور در مدت کوتاهی بانکی از اطلاعات و مقالات مفید در زمینه سخت افزار و نرم افزار سرور و شبکه همچنین آموزش های تخصصی تولید و در اختیار کاربران قرار داد. آموزش هایی که برای کسب هر کدام از آنها سالها تجربه لازم است. کیهان سرور این آموزش ها را بصورت کاملا رایگان در اختیار کاربران محترم قرار داده است. در طول قریب به ده سال فعالیت کیهان سرور نظرات و پیشنهادات کاربران عزیز همشه چراغ راه ما بوده است.

در کنار همه اینها تیم فنی تخصصی کیهان سرور کار مشاوره و پشتیبانی از مشتریان را بصورت منظم انجام داده و تا به امروز، بودنمان را مدیون مشتریان عزیزی هستیم که همواره با وفاداری و صبوری در کنارمان بوده اند.

کیهان سرور هر روز در حال گسترش و تربیت متخصصانیست که بتوانند هر چه بیشتر در امر اطلاع رسانی، پشتیبانی و معرفی محصولات جدید و اورجینال موفق باشد.

جهت آشنایی بیشتر، میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.