3 دلیل برای خریدن حافظه Crucial
3 دلیل برای خریدن حافظه Crucial

چرا باید حافظه Crucial خریداری کنیم؟ شما می توانید  از برندهای مختلفی که وجود دارد حافظه خریداری کنید، اما تنها یکی از سازندگان واقعی حافظه را انتخاب کنید. با بیش از 30 سال سابقه تولید حافظه، 40 تولید کننده اصلی به تنها 3 تولید کننده کاهش پیدا کرده است و Crucial یکی از این سه تولید کننده می باشد که به عنوان برند Micron شناخته می شود و یکی از بزرگترین تولید کننده های حافظه در جهان است، Crucial ماژول های خود را با بالاترین استاندارد اجرایی نسبت به تولید کننده های شخص ثالث می سازد. در اینجا تفاوت ها را خواهید دید:

 کیفیت و قابلیت اطمینان بالاتر

تنها حافظه ای خوب است که قابلیت اطمینان را داشته باشد و به همین خاطر است که تمام ماژول های Crucial صد در صد تست شده اند. علاوه بر این، تمام حافظه های Crucial طبق 35 سال تجربه تولید می شود و از برنامه های جامع تست کیفیت و گارانتی مادام العمر پشتیبانی می کند. ما اعتقاد داریم که محصولاتی که قبلا ساخته ایم کیفیت و قابلیت اطمینان بالایی را به ارمغان می آورد.

3 دلیل برای خریدن حافظه Crucial

عرضه بهتر و دسترس پذیری

حافظه ای خوب است که در دسترس باشد. Crucial به عنوان یکی از سه برتد تولید کننده اصلی حافظه، ماژول های با کیفیت OEM را همراه با سطح سازگاری ارائه می دهد. بسیاری از برندهای حافظه، تراشه های و قطعات جانبی را دوباره مونتاژ می کنند که نسبت به ماژول هایی که شروع تا پایان ساختشان در یک کمپانی صورت می گیرد دارای کیفیت پایین تری هستند.

سازگار با صنعت پیشرو

حافظه ای خوب است که سازگار باشد ، بیش از 250000 ارتقا؟ برای بیش از 100000 سیستم در دسترس است، Crucial حافظه ها را براساس مشخصات منحصر به فرد سیستم شما طراحی می کند. ماژول های DDR تا DDR4 برای انواع سیستم های مبتنی بر حافظه ارائه می شود. پیدا کردن حافظه مناسب نیز ساده است و شما می توانید با استفاده از ابزارهای System Scanner یا Memory Advisor و تنها با چند کلیک ساده سیستم خود را اسکن کنید و حافظه های سازگار با سیستم خود را در تنها 60 ثانیه یا کمتر شناسایی کنید.

اشتراک گذاری